ZCS PROTECH L35i

ZCS PROTECH L35i

Výrobce: ZCS TECHline

Doporučená cena: 86 990 Kč včetně DPH

  • ZCS PROTECH L35i
  • ZCS PROTECH L35i
  • ZCS PROTECH L35i
  • ZCS PROTECH L35i
  • ZCS PROTECH L35i
  • ZCS PROTECH L35i
  • ZCS PROTECH L35i

Mapa prodejců

Parametry

Typ motoru: Bezkomutátorový
Doporučená plocha v m2: 7000
Baterie Li-Ion (25,9V): 1x 15 Ah
Max. přípustný svah: 45%
Max. svah: 35%
Svah na vnějším okraji nebo u obvodového vodiče: 20%
Průměrná doba provozu: 7 hod.
Dobíjecí režim: kontaktní
Typ čepele: 4 bodová hvězdicová čepel
Šířka sečení: 36 cm
Sekací výška (min./max.): 24 - 64 mm
Spirálový sekací systém: ANO
Sekací systém "SDM": ANO
+Infinity sekací systém: ANO
Úsporný režim: ANO
Dešťový sensor: ANO
Počet pracovních ploch včetně hlavní: 8
Modul ZCS Connect (GPS, GSM): ANO
Uživatelské rozhraní: dotykový displej
Ovládání aplikací: bluetooth - GSM
Přijímač Bluetooth: ANO
Smart asistent: ANO
AMICO: volitelné
Snímač zvednutí/překlopení: ANO
Tlačítko nouzového zastavení: ANO
Bezpečnostní PIN: PIN a geo-oplocení
Délka obvodového vodiče: 0 m - na dokoupení dle typu pozemku
Upevňovací hřeby: 20 ks
Nabíjecí stanice: ANO
Hmotnost, včetně baterií: 18.4 kg
Délka: 700 mm
Šířka: 480 mm
Výška: 300 mm
Profil kol: pružná pryž
Akustický výkon: 69 dB
Stupeň krytí: IP44

Popis

Robotická travní sekačka ZCS PROTECH L35i - Inteligentní a interaktivní, robustní, intuitivní a bezvadný, inovační konstrukce a flexibilita.
 
 
 
Model PROTECH L35i je určen pro plochy až 7.000 m2 s až osmi oddělenými zelenými sekcemi a je ideální pro všechny, kdo vyžadují robustní, vysoce výkonný a inovační robot. Nové uživatelské rozhraní s velkým, standardním dotykovým displejem zajišťuje jednoduché a intuitivní ovládání robota. Díky dotykovému displeji, pokročilým navigačním systémům a standardnímu modulu ZCS Connect jsou tyto roboty extrémně efektivní a inovační.
Zcela nový model PROTECH L35i je koncentrátem inovací a pokročilých technologií. Radost z dobře upraveného a kdykoliv dostupného trávníku se s robotickými sekačkami na trávu řady TECH line stává realitou. Výrobek, u nějž se nejpokročilejší technologie snoubí s elegancí. Řada robotů na sekání trávy, které se vždy snaží o vysoký sekací výkon, vysoké úrovně inovace a kvalitní materiály a konstrukci.
 
Model PRO TECH L35i je schopen zvládat trávníky plochy až 7 000 m2 a pracovat nepřetržitě sedm hodin, to vše při zachování vysokého sekacího výkonu. Dotykový displej umožňuje jednoduché a intuitivní programování. Standardní modul ZCS Connect zajišťuje bezpečné a snadné použití take díky kompatibilitě s nejoblíbenějšími hlasovými asistenty (SMART ASSISTANT).
 
HLAVNÍ VÝHODY ROBOTA:
- Vysoce účinné bezkomutátorové motory
- Výkonné Li-Ion baterie kapacity 15 Ah
- Svahy až 45 %
- Zvládá až 8 oddělených ploch
- Sekací systém SDM
- Patentovaná přední kola
- Modul ZCS Connect
- Snímač úsporného režimu
- Přijímač bluetooth
- 4bodová hvězdicová čepel délky 36 cm
 
 
LI-ION BATERIE, které jsou standardní u všech modelů, umožňují robotu dosahovat dlouhých pracovních cyklů.
Základní deska poslední generace. Proscesory jsou rychlejší a jsou schopny zpracovat více dat vyšší rychlostí s nižším příkonem.
Čepele z nerezové oceli sekají trávu s každodenním mulčovacím účinkem, čímž zaručují zelený, zdravý trávník, který vyžaduje stále méně hnojiva.
Vynikající flexibilní pryžová zadní hnaná kola umožńují zvládat svahy až o sklonu 45%, vynikající přilnavost na všech typech terénu, dokonce i na mokrém povrchu.
Vlastní aplikace umožňuje konfiguraci a správu robota několika jednoduchými kliknutími.
Inovační a kompaktní. Vysoký stupeň inovace pro práci na složitých plochách.
 
Přijímač bluetooth: Pro přenos softwarových aktualizací z chytrého telefonu / tabletu do robota a pro používání aplikace ze systému iOS a Android.
 
Senzor Úsporného Režimu: Pro rozpoznávání posekaných ploch a zkrácení pracovních dob ve prospěch trávníku a za účelem nižšího opotřebení robota.
 
Bezkomutátorové motory: Robot je vybaven bezkomutátorovým motorem, což zajišťuje delší životnost, nižší vybíjení baterie a sníženou hlučnost.
 
 
Dešťový senzor: Zaznamenává výskyt deště a aktivuje návrat robotické sekačky do nabíjecí stanice.
 
Spirálový sekací systém: Robotická sekačka je schopna rozeznat přítomnost vyšší a/nebo hustší trávy v jedné části zahrady a když to uzná za vhodné, může automaticky aktivovat spirálový pohyb za účelem dosažení dokonalého výsledného vzhledu trávníku. Spirálový pohyb je aktivován také v případě, že obsluha stiskla ovládací prvek “ENTER”, zatímco robotická sekačka provádí sekání.
 
Modul ZCS Connect: Pro připojení robota a interakci s ním, a to kdekoliv a kdykoliv. Toto nové zařízení označené ZCS umožňuje připojení a komunikaci s robotem, a to kdekoliv a kdykoliv (pomocí vašeho chytrého telefonu či tabletu). Pomocí aplikace je možné nastavovat časové profily robota, ověřovat místo (geolokalizace), izolovat a nebo zpracovávat konkrétní části zahrady (Go Away), sledovat stav robota a přijímat upozornění, když se dostane ze zahrady (alarm geo-oplocení,pokročilý systém bránící krádežím). Díky funkcím Go Home a Work Now je možné zadat pokyn k návratu do dobíjecí stanice a k práci na zahradě.
 
Sekací systém SDM: Satelitní navigační systém založený na pokročilých algoritmech, umožňuje robotovi rozpoznat právě posekané oblasti. Robot vytváří virtuální mapy a pamatuje si pracovní dobu používanou pro každou oblast, čímž zajišťuje úsporu času a větší efektivitu.
 
Flexibilní pryžové zadní kolo: Pro vynikající přilnavost na všech typech terénu, dokonce i na mokrém povrchu.
 
NAVRŽENO A VYROBENO V ITÁLII

Ke stažení

Návody

Part listy

Videa


Top

Copyright © 2005 - 2022 V-GARDEN s.r.o.

webdesign - iOpen.cz