O nás

Společnost V-GARDEN s.r.o. je ryze českou obchodní a výrobní společností, která je zaměřena na distribuční a velkoobchodní prodej zahradní techniky, robotických sekaček, saun , infrasaun a zahradního nábytku předních světových výrobců značek: WEIBANGVeGA, PUBERT, ZCS, ACTIVE, HEALTHLAND, RETIGRITTI, MFG, CRESPO, STARPLAST, FARELEK, EUROM, VERDEMAX a EUROSYSTEMS. V-GARDEN s.r.o. je zároveň i výhradním zástupcem většiny těchto značek pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

Díky velké oblibě zákazníků a stále se rozrůstající síti autorizovaných prodejců a servisních středisek je prodejnost těchto značek rok od roku stále vyšší.

 

AREÁL FIRMY

Nový areál firmy byl vybudován v roce 2019 a nabízí dostatečnou kapacitu pro obchodní i servisní zázemí firmy. Areál se rozkládá na ploše 20.000 m2 a vlastní skladové prostory jsou přímou součástí areálu.

 

RECEPCE a OPEN SPACE OFFICE

Recepce firmy a obchodní část open space office.

  

 

SKLAD HLAVNÍ

Vlastní skladové prostory disponují kapacitou více než 5000 paletový míst. Inteligentní skladový systém umožňuje rychlé dodání zboží zákazníkovi. 

  

 

SKLAD NÁHRADNÍ DÍLY

Na veškerý sortiment držíme také vlastní sklad náhradních dílů, díky tomu zajišťujeme rychlé dodání dílů zákazníkovi. Ve skladu se nachází více než 10.000 skladových položek v celkovém počtu více než 140.000 jednotlivých kusů náhradních dílů.

  

 

Unikátně zpracovaný e-shop náhradních dílů na námi prodávané produkty nás jednoznačně staví na pozici jedničky českého trhu v této kategorii. Jednotlivé díly jsou spárovány s daným výrobkem a jsou vyfoceny, objednání dílů je tedy velice snadné a intuitivní.

 

SERVIS

Vlastní proškolený servis je nejdůležitějším prvkem podpory prodeje a služeb pro naše zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme odborný a autorizovaný servis po celé ČR.

  

 

EXPEDICE

Dostatečné expediční prostory umožňují plynulou expedici zboží.

  

 

VÝSTAVNÍ ČINNOST

V rámci výstavní činnosti se každoročně účastníme vyhlášených mezinárodních a regionálních výstavních akcí, na kterých můžete vidět sortiment distribuovaného zboží.

  • FOR GARDEN Praha Letňany - mezinárodní veletrh zahradní techniky
  • TECHAGRO Brno - mezinárodní veleth zemědělské techniky
  • FLORA OLOMOUC - mezinárodní zahradnická výstava
  • HOBBY České Budějovice - mezinárodní výstava zahradní techniky

  

 

ŠKOLENÍ

V průběhu roku se pravidelně účastníme odborných školení u jednotlivých výrobců. V rámci prodejní sítě provádíme odborná školení pro nové i stávající prodejce a servisy. Autorizovaný prodejce a servis má tedy vždy aktuální informace.

    

 

FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA VČETNĚ AKUMULACE DO BATERIÍ 

Projekt fotovoltaické elektrárny o výkonu 19,8 kWp společnosti V - GARDEN s.r.o.
IČ 27481778 DIČ CZ 27481778; 507 81 Lázně Bělohrad; Dolní Nová Ves 148
je spolufinancován Evropskou unií.
registrační číslo projektu : CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0001465
 
Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny s akumulací elektřiny do bateriového úložiště sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění a snížení celkové spotřeby elektřiny pro podnikatelskou činnost.

Kontakt

V-GARDEN s.r.o
Dolní Nová Ves 148
50781 Lázně Bělohrad

tel: +420 494 940 090
e-mail: v-garden@v-garden.cz

IČO: 27481778
DIČ: CZ27481778

Kontaktní formulář


Top

Copyright © 2005 - 2024 V-GARDEN s.r.o.

webdesign - iOpen.cz